Onderwijs- en Innovatieplein
HvA Centre for Teaching and Learning
De HvA heeft de ambitie om nóg meer en nóg beter samen te werken, aan het opbouwen en delen van kennis over - én aan de vernieuwing van ons onderwijs. Met het HvA Centre for Teaching and Learning (CTL) kunnen we deze doelstelling realiseren.
Op 1 januari 2025 is Project CTL van start gegaan. Het doel van dit project is zorgen dat er in januari 2027 een HvA Centre for Teaching and Learning (CTL) is. Het CTL wordt dé plek waar veel samenkomt. En waar het gesprek gaat over goed onderwijs. Een kruispunt, waar we elkaar treffen, bijpraten, inspireren, kennis gaan delen en vooral: gaan leren van en met elkaar. Het CTL is een breed initiatief. Dichtbij de opleidingen, faculteiten, de HvA academie en lectoraten die betrokken zijn bij onderzoek naar en ín het onderwijs.
Samen bouwen we het HvA CTL
Wat is een Centre for Teaching and Learning?
In een Center for Teaching & Learning (CTL) kunnen docenten terecht voor ondersteuning bij het vernieuwen van hun onderwijs. Alle publieke mbo-scholen, hogescholen en universiteiten ontwikkelen een CTL op een manier die past bij de eigen context, structuur en cultuur in de instelling.
Meer weten?
Ben je medewerker van de HvA en wil je meer weten over de ontwikkeling van het HvA CTL? Ga dan naar MijnHvA.